Urząd Miasta Włocławek

Skład Rady Miasta Włocławek VII kadencji (2014-2018)

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Przewodniczący Rady:

 

Sekretariat Przewodniczącego Rady
Zielony Rynek 11/13
87-800 Włocławek
Pokój 23, budynek „B”
tel.: (054) 411 34 00

Wiceprzewodniczący Rady:

Janusz Dębczyński
Rafał Sobolewski
Dariusz Wesołowski
 

Radni Rady Miasta Włocławek:


  1. Jacek Buława                      jbulawa@um.wloclawek.pl
  2. Damian Chełminiak             chelminiak.damian@gmail.com
  3. Agnieszka Chmielewska       achmielewska@um.wloclawek.pl
  4. Jarosław Chmielewski           jchmielewski@plusnet.pl
  5. Piotr Czarnecki                    pczarnecki@um.wloclawek.pl
  6. Janusz Dębczyński               jdebczynski@um.wloclawek.pl 
  7. Mariola Gawłowska              mariolagawlowska7@gmail.com
  8. Krzysztof Grządziel              kgrzadziel@um.wloclawek.pl
  9. Jarosław Hupało                  jhupalo@um.wloclawek.pl
  10. Dariusz Jaworski                 d-jaworski@wp.pl
  11. Krzysztof Kowalski              kkowalski@um.wloclawek.pl
  12. Olga Krut-Horonziak            ohoronziak@um.wloclawek.pl
  13. Stanisław Krzemieniewski     skrzemieniewski@um.wloclawek.pl
  14. Krzysztof Kukucki                k2k3@wp.pl
  15. Zbigniew Lewandowski          zlewandowski@um.wloclawek.pl
  16. Krystian Łuczak                   kluczak@um.wloclawek.pl
  17. Józef Mazierski                  jmazierski@um.wloclawek.pl
  18. Henryk Mielczarczyk            hmielczarczyk@um.wloclawek.pl
  19. Tomasz Nagala                   tnagala@um.wloclawek.pl
  20. Andrzej Pałucki                   apalucki@um.wloclawek.pl
  21. Rafał Sobolewski                kancelaria@rafalsobolewski.pl
  22. Ewa Szczepańska                eszczepanska@um.wloclawek.pl
  23. Stanisław Wawrzonkoski       swawrzonkoski@um.wloclawek.pl
  24. Dariusz Wesołowski             dwesolowski@um.wloclawek.pl
  25. Katarzyna Zarębska            kzarebska@um.wloclawek.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij